انواع و اقسام بروشور ها

بروشور سه تا

محبوب ترین بروشور تاشو می باشد که سبب می شود فضای مناسب و قیمتی مقرون به صرفه اما تاثیر گذاری بالایی را برای یک محصول ایجاد کند. در این بروشور ۶ فضای برای معرفی محصول شما بوجود می آید که سه قسمت در جلو و سه قسمت در عقب می باشد. معمولا قسمت های جلویی برای معرفی محصول و قسمت های پشتی برای راه های ارتباطی و نحوه ی مصرف محصول مورد استفاده قرار می گیرد. نکته ای مهم و ضروری در طراحی بروشورهای سه تا براقی بروشور می باشد که لازم است توسط طراحان رعایت شود تا جذب مخاطبان بیش از پیش گردد.

بروشورهای فرانسوی

این نوع از بروشورهای تبلیغاتی عمدتا برای محصولات زیبایی و بهداشتی یا مواد غذایی بکار برده می شود. دلیل اینکار هم وسعت کار برای به رخ کشیدن محصول می باشد. شما در فروش محصولات زیبایی و آرایشی نیاز به فضایی منحصر به فرد دارید تا جذابیت کالای خود را دو چندان کنید. کالاهای ارایشی با زیبایی افراد در ارتباط هستند در نتیجه شما باید از ابزارهای تبلیغاتی استفاده کنید که نه تنها زیبایی محصول را کاهش نمی دهند بلکه سبب بهبود وضعیت نمایشی محصول می شوند. این بروشور از یک طرح اصلی بزرگ و چند فضای کوچک ساخته شده است که ابتدای امر کاغذها از وسط یک تای عمودی می خورد. سپس کاغذها را بصورت افقی تا زده و یک بروشور چهار تا ایجاد می شود.

بروشور نیم تا شده

این بروشورها معمولا برای محصولاتی مورد استفاده قرار می گیرند که نیازمند معرفی انها بصورت گام به گام وجود دارد. این بروشورها به دلیل ویژگی خاصی که دارند بصورت کتابچه بنظر می آیند و هر فرد می تواند با ورق زدن آن جلو رود. از اینرو معمولا از ان برای معرفی محصولات مهندسی استفاده می شود که مخاطب با ورق زدن هر برگ با اطلاعات بیشتر از محصول مواجه می شود و در انتها به اطلاعات نهایی شرکت می رسد.

 

قسمت اول

3 دیدگاه

  • بازتاب: انواع بروشور تبلیغاتی | آفرنگ چاپ ارتباط مستقیم با چاپخانه
  • لیست قیمت محصولات حرف آخر گفت:

    سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون تشکر کنم و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه براتون بشه

  • رژلب مات گفت:

    تو زمینه ای که فعالیت میکنید جزو بهترین سایت ها هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *