کارت ویزیت و کاربردها و اثرات آن بر یک کسب و کار

بارها مشاهده فرموده اید افراد متشخص و متخصص اقدام به ارائه کارت ویزیت خود به شما نموده اند. اما کارت ویزیت بنظر شما چگونه تبلیغاتی است؟ آیا یک کارت ویزیت کارایی دارد؟ انواع کارت ویزیت و بهترین نوع آن برای یک کسب و کار کدام است؟ ما قصد داریم در این مقاله درباره کارت ویزیت و کاربردهای آن با شما صحبت کنیم. در این مطلب ابتدا به تعریف کارت ویزیت و سپس کاربرد های آن می پردازیم، پس با ما همراه باشید.

کارت ویزیت تبلیغاتی چیست؟

می توان کارت ویزیت را یک ابزار برای معرفی مختصر از شما و تخصصتان معرفی نمود که در آن روش هایی برای ارتباط با شما درج شده است و یک وسیله بازاریابی کوچک، ارزان و مناسب برای کسب و کار شما می باشد. باید این نکته را مورد توجه قرار داد که همواره برخورد اول در یک کسب و کار مهمترین برخورد می باشد. باید بدانید که علاوه بر ظاهر مناسب و لحن صحیح لازم است که سایر ویژگی های مناسب برای یک ارتباط خوب را دارا باشید. یکی از این ویژگی ها، استفاده از کارت ویزیت مناسب است. کارت ویزیت ها مانند سفیران شما در محل کار و خانه مشتریان عمل می کنند و نماینده شما در کنار مشتریان می باشند. در نتیجه استفاده از یک کارت ویزیت زیبا و مناسب لازمه هر کسب و کاری برای معرفی خود در ذهن مشتری می باشد.

کاربردهای کارت های ویزیت تبلیغاتی چیست؟

کارت های ویزیت همانطور که گفته شد معرف شما و کسب و کارتان می باشند و نه معرف محصولات شما. شما باید این نکته را بدانید که کارت های ویزیت با بروشورهای تبلیغاتی محصولات شما متفاوت است. در واقع کارت های ویزیت در وهله ی اول معرف شما می باشند و نه معرف محصولاتتان. در نتیجه بهتر است که کارت های ویزیت را خلاصه و مفید طراحی نمایید. این کارت ها برای مشاغلی که بصورت تخصصی بوده و خدماتی خاص را به مشتریان ارائه می نماید بیشتر کاربرد دارد. بطور مثال وکلا و پزشکان و عکاسان از جمله ی این مشاغل می باشند که برای معرفی خود به عنوان یک متخصص نیازمند تهیه و سفارش کارت های ویزیت می باشند. دیگر کاربرد کارت های ویزیت یادآور بودن انها می باشد، بطوریکه شما می توانید با چاپ کارت های ویزیت همواره در ذهن مخاطب خود به عنوان یک متخصص کارامد نقش ببندید. این کارت ها بدلیل حجم کوچکشان معمولا در کیف های شخصی افراد جا خوش می کنند و فرد دائما کارت های ویزیت شما را به همراه دارد.

ویژگی های کارت های ویزیت

کارت های ویزیت به دلیل کوچک بودن معمولا جزء روش های تبلیغاتی فوری قلمداد می شوند. در واقع شما اگر قصد معرفی خود را دارید می توانید در کمترین زمان ممکن و با قیمتی مناسب این کار را انجام دهید. قیمت کم تهیه و چاپ این کارت های ویزیت در قبال بیلبوردهای تبلیغاتی و کاتالوگ های پر زرق و برق باعث شده که کاربران زیادی علاقه مند به استفاده از این کارت های تبلیغاتی باشند. از طرفی شما می توانید براحتی و بدون هیچگونه فرایند اضافی اقدام به توزیع کارت های ویزیت خود در سطح شهر نمایید.

سفارش کارت ویزیت

شما برای سفارش کارت ویزیت تنها کافیست با گروه آفرنگ تماس بگیرید و مشخصات و طرح گرافیکی مختص به خودتان را سفارش دهید. سپس می توانید در کمترین زمان ممکن تعداد بسیار بالایی از کارت های ویزیت خود را دریافت و سپس اقدام به توزیع آن بین مشتریان خود کنید. لازم به ذکر است که کارت های ویزیت دارای انواع مختلفی می باشند و با کیفیت های متنوعی تولید و چاپ می شوند. پس بهتر است قبل از سفارش بطور کامل این موضوع را بررسی نمایید و کارت ویزیت مناسب با کسب و کار و مشتریان خود را سفارش دهید.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *